Kancelaria Radcy Prawnego Marek Maciej Wiewiórski - Witamy!

W 2004 roku, gdy Polska przystępowała do Unii Europejskiej, w oparciu o wieloletnie doświadczenia naszych prawników założyliśmy Kancelarię Prawną Wiewiórski, aby zapewnić kompleksowe doradztwo prawne inwestorom zagranicznym oraz dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorcom krajowym. Od tego czasu świat i gospodarka wokół nas bardzo się zmieniły – w Polsce przeprowadzono wielkie zagraniczne inwestycje, a polskie przedsiębiorstwa rozrosły się i zdobyły nowe rynki. Ostatnie miesiące przyniosły nowe wyzwania i konieczność dostosowania się przedsiębiorców do nowej sytuacji gospodarczej.

Ponieważ zmieniają się nasi Klienci i ich potrzeby, zmienia się także nasza Kancelaria – stajemy się coraz więksi i oferujemy nowe specjalizacje, w tym również te, które pomagają naszym Klientom przejść przez trudniejszy okres działalności. Nie zmienia się tylko jedno – zawsze dostarczamy naszym Klientom najwyższej jakości rozwiązania prawne pozwalające działać w zmieniającej się gospodarce, a sukcesy naszych Klientów są naszymi sukcesami.

W przeciągu kilku lat zbudowaliśmy firmę prawniczą świadczącą usługi doradcze dla największych inwestorów działających w Aglomeracji Wrocławskiej oraz kilkudziesięciu mniejszych przedsiębiorców z Dolnego Śląska i innych części Polski.

Kancelaria Prawna Wiewiórski świadczy usługi prawne - także w językach obcych - dla Klientów z Polski, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, USA, Niemiec, Francji, Holandii, Belgii, Japonii, Australii, Korei, Kanady.